• TEO

  KOPSTRĀDĀŠANAS BIROJS “TEO”

  Apgaismojuma studija M GAISMA palīdz realizēt jauno kospstrādāšanas biroju “Jaunajā Teikā” – TEO.    

  Vairāk  →
 • weblampai

  Apgaismojuma aprēķini un projektēšana

  Visu septembri apgaismojumu projektiem piedāvājam veikt aprēķinu un saņemt papildus 10% atlaidi pērkot gaismekļus. Sazinies ar mums!    

  Vairāk  →
 • jaunie razotaji

  Jaunie katalogi

  Jaunie MACROLUX un PROLICHT katalogi ir klāt! Nāc pie mums ciemos un mēs izgaismosim tavu telpu.  

  Vairāk  →
 • stāsta par gaismu žurnālā Журнал «Недвижимость»

  Stāsts par gaismu žurnālā Журнал «Недвижимость»

  Vairāk  →
 • calabash_1

  Light Years-forma seko funkcijai

  Light Years izstrādā un ražo augstas kvalitātes lampas profesionālo un privāto patērētāju vajadzībām. Ciešā sadarbībā ar dažiem no pasaules labākajiem dizaineriem un arhitektiem, ražotājs ir izstrādājis virkni modernu gaismekļu apvienojot tradīcijas un novatorismu. Light Years moto- “forma seko funkcijai”, kas nozimē skaistu bet funkcionālu dizainu apgaismojumam. Skatīt produktus    

  Vairāk  →
 • muuto

  Izcils skandināvu dizaina paraugs MUUTO

  Izcils skandināvu dizaina paraugs MUUTO- Gaismas ķermeņu, mēbeļu un interjera priekšmetu ražotājs. MUUTO apvieno tradicionālo skandināvu dizainu ar jauniem un oriģināliem risinājumiem, radot kolekcijas, kas atzinību guvušas visā pasaulē.

  Vairāk  →
 • frandsen

  Frandsen – skandināvu minimālisms

  Frandsen ir gaismekļu projektēšanas, ražošanas un tirdzniecības uzņēmums kopš 1968. gada. Gaismekļu klāsts ir tendēts uz mājokļu un sabiedrisko telpu apgaismojumu, dodot klientam iespēju pielāgot gaismekli savām vajadzībām izvēloties gaismekļu krāsas, kupolus un citus komponentus.

  Vairāk  →
 • lampgustaf_legend_golvlampa_miljo_1

  LampGustaf ir viens no vadošajiem…

  LampGustaf ir viens no vadošajiem gaismekļu ražotājiem Ziemeļeiropā, kura produktu klāstā ietilpst plaša pielietojuma gaismekļu kolekcijas, kreatīvi- klasiskā stilā. Ražotāja vadmotīvs- kvalitatīvi produkti lieliskam interjeram un atmosfēras radīšanai.  

  Vairāk  →
 • Fascino_Top_920x1200px

  Dānijas gaismekļu ražotājs NORDLUX

  Dānijas gaismekļu ražotājs NORDLUX ir viens no vadošajiem Skandināvijas gaismekļu ražotājiem kopš 1977. gada. NORDLUX ir kvalitatīvi un dizainiski pievilcīgi gaismekļi par zemu cenu, kura iedāvājumā ietilpst plašs klāst no iekštelpu un āra apgaismojuma gaismekļiem.                  

  Vairāk  →