KĀ ES VARU PASŪTĪT PRECES

1) MĀJAS LAPA – ērtākais, ātrākais un drošākais veids pasūtījuma veikšanai:

 – PASŪTĪŠANA – ielieciet izvēlēto preci/es grozā (Pievienot grozam), grozā spiediet ‘Pirkt‘ un ievadiet kontaktinformāciju, spiediet ‘Veikt pasūtijumu‘.

Pēc pasūtijuma veikšanas Jūs saņemsiet pasūtijuma veidlapu. Vienas darba dienas laikā ar  Jums sazināsies mūsu menedžeris, lai precizētu Jūsu pasūtijumu un saņemšanas laiku.

–  ATMAKSA – menedžeris Jums nosūtīs rēķinu par Jūsu veikto pasūtījumu.

–  APSTIPRINĀŠANA – Jūsu pasūtījums būs apstiprināts veicot rēķina apmaksu.

–  SAŅEMŠANA – preci Jūs varēsiet saņemt mūsu birojā 2-4 nedēļu laikā. Mūsu menedžeris Jūs informēs, kad varēsiet griesties pēc preces.

2) EPASTS – sūtiet savu pieprasījumu uz epastu un mūsu menedžeris apstrādās Jūsu pasūtījumu.

3) TELEFONS – zvaniet mums uz 26072518 vai 22002243 un mēs pieņemsim Jūsu pasūtījumu.

GARANTIJA UN ATGRIEŠANA

Visām Interneta veikalā M GAISMA  piedāvātajām precēm ir 2 gadu garantija no pirkuma brīža.

Lai saņemtu ražotāja garantijas pakalpojumus, Jums ir nepieciešams saglabāt pirkumu apliecinošu dokumentu, kā arī nogādāt preci M GAISMA birojā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 118-404.

Jums ir tiesības atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no preces piegādes brīža.

Izmantojot atteikuma tiesības, Jums jāņem vērā, ka preci Jums ir jāatgriež par saviem līdzekļiem 7 dienu laikā no dienas, kad esat nosūtījis atteikumu. Pirms preces nodošanas atpakaļ sazinieties ar mums rakstot info@mgaisma.lv un informējiet par nodošanas iemeslu un detaļām.

Atcerieties, ka prece ir jāatgriež tās oriģinālajā iesaiņojumā, nelietota un ar oriģinālajiem dokumentiem!

Mēs par preci samaksāto naudas summu atgriezīsim uz Jūsu konta numuru 30 dienu laikā pēc preces atgriešanas mūsu birojā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 118-404.

Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinieties, vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai (ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri). Ja konstatējat piegādes laikā izraisītus defektus (skrāpējumus, plīsumus u.c.), Jums ir tiesības atteikties no preces uzreiz (preces piegādes brīdī).

DATU AIZSARDZĪBA

Mums ir ļoti svarīgi nodrošināt Jūsu personīgās informācijas privātumu un drošību. Mēs ievācam informāciju no mūsu klientiem, lai informētu par mūsu pakalpojumiem un produktiem, lai uzlabotu iepirkšanos mūsu veikalā, lai piedāvātu vislabāko klientu apkalpošanu, ka arī lai izpildītu Jūsu pasūtījumu. Mēs paturam Jūsu personīgo informāciju tik ilgi, cik tas nepieciešams iemesliem, kādēļ šī informācija tika iegūta, vai arī saskaņā ar likumu.

Mēs uzņemamies atbildību par visu personīgo informāciju, kā piemēram, Jūsu vārdu, adresi u.c., kuru Jūs mums atklājat, un tā netiks nodota trešajām personām. Visa informācija, kuru Jūs mums sniedzat, tiek novietota mūsu drošajos serveros un vienmēr būs drošībā, jo mēs uzturam stingrus datu drošības standartus. Tā nodrošina būtiskas savstarpējās autentifikācijas funkcijas, datu kriptēšanu un neaizskaramību drošiem darījumiem. Kad esat izvēlējies paroli, kas ļaus Jums piekļūt konkrētām mūsu mājaslapas sadaļām, Jūs esat atbildīgs par šīs paroles konfidencialitāti. Mēs iesakām paroli nevienam neatklāt.